51 сесія  7 скликання від 16.10.2020

відомість поїменного голосування

доповідь сільського голови про проведену  роботу за 2020 рік.

додатки до рішення сесії № 51 від16.10.2020.

звіт про виконання бюджету за ІІІ квартал 2020 року.

протокол 51 сесії 7 скликання від 16.10.2020

рішення про наджання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки в розмірі земельної частки ( паю) Бутенко Л. Д.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Васюті С.І.

рішення про внесення змін до бюджету на 2020 рік.

рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки Гужві О. П.

рішення про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки Гулій В.К.

рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі ( на місцевості)  меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Дерев'янку І.І.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дерев'янко Т.І.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашник Н.М.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Кальницькій А.Г.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашнмик Д.Б.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Канівцю А.М.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Карюку П.М.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) в натурі  ( на місцевості) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Малимон І.П.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Осіпівій В.М.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства Охріменко М.І.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Павлишину В.М.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Педашенко В.М.

рішення про затвердження звіту  про виконання бюджету сільської ради за 9 місяців 2020 р.

рішення про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Супротивнобалківської сільської ради за 2020 рік

рішення про виплати орендної плати за землі запасу та земельні частки ( паї).