49 сесія від 14.07.2020

відомість поіменного голосування 49 сесії від 14.07.2020

додаток № 1 до 49 сесії від 14.07.2020

звіт про виконання бюджету за 2020 ІІ квартал

перелік пільг для фізичних та юридичних осіб,наданих відповідно пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України,із сплати земельного податку.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Білокінь С.І.

рішення про внесення змін до показників сільського бюджету на 2020.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для велення особистого селянського господарства Дерев'янко Н.П.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для веденння особистого селянського господарства Касапчук А.К.

рішення про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ПАФ "Зоря"

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Повстяному В.О.

рішення про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Супротивнобалківської сільської ради.

рішення про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2020

рішення про встановлення єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності на території Супротивнобалківської сільськлї ради.

рішення про підготовку Супротивнобалківської ЗОШ І-ІІ ступенів до нового навчального року.

рішення про встановлення ставоки тв пільг із сплати земельного податку на 2020

рішення про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 2021рік

рішення про встановлення ставки транспортного податку

рішення про припинення права громадян користування земельними дідянками Федірець О.О.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки Федірцю Р.М.

рішення про ставки села Кальницького 2020

рішення про ставки села Пасічне 2020