48 сесія від 02.06.2020

протокол 48 сесії від 02.06.2020

відомість поіменного голосування

звіт про викрнання бюджету з І квартал  2020

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бодаку В.В.

рішення про відмову у наданні земельної ділянки Дерев'янко Т.І.

рішення про надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашнику Б.М.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Корнєвій Ж.В.

рішення про відмову у наданні земельної ділянки Литовчинко А.І.

рішення про відмову у наданні земельної ділянки Охріменко В.В.

рішення про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2020.

рішення про надання земельних ділянок на території Супротивнобалківської сільської ради.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Сепітій Л.С.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Хаверу О.О.