46 сесія

46 сесія 7 скликання від 09.01.2020р.

протокол 46 сесії 7 скликання від 09.01.2019р.

поіменне голосування 46 сесії від 7 скликання від 09.01.2020р.

програма соціальго - економічного розвитку Супротивнобалківської сільської ради на 2020р.

про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Кальницьке на території Супротивнобалківської сільської ради.

про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Пасічне на території Супротивнобалківської сільської ради.

про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Супротивна Балка на території Супротивнобалківської сільської ради.

звіт про виконання сільського бюджету Супротивнобалківською сільською радою за 2019р.

звіт про роботу сільської ради та її виконавчого комітету в 2019р.

положення про преміювання працівників Супротивнобалківської сільської ради.

рішення про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики Супротивнобалківською сільською радою в 2019р.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рій Ганні Кузьмівні.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Богданову Андрію Анатолійовичу.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд Бодаку Володимиру Васильовичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гейді Ользі Дмитрівні.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єрьоменку Юрію Миколайовичу.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Ільченко Марії Іванівні.

рішення про припинення права громадян користуватися земельними ділянками Китайгорі Раїсі Вікторівні.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства Клованич Аллі Володимирівні.

рішення про надання дозволу на виготовлення технічної документаціїщодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки в розмірі земельної частки ( паю) Кряту Антону Олександровичу та Полюляху Станіславу Івановичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лимар Марії Іванівні.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Охріменко Любов Семенівнію.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Палько Валентині Василівні.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землестрою щодо відведення земельної ділянки Пасічному Володимиру Івановичу.

рішення про надання дозволу на розробку пректу землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пасішній Ніні Іванівні.

рішення про затвердження звіту про виконання бюджету сільської ради за 2019р.

рішення звіт про роботу сільської ради та її виконавчого комітету.

рішення про затвердження положення про преміювання працівників Супротивнобалківської сільської ради на 2020р.

рішення про затвердження програми соціально - економічного розвитку Супротивнобалківської сільської ради на 2020р.

рішення про затвердження штатного розпису працівників сільської ради.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)  в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки для аедення товарного сільськогосподарського виробництва Рою Миколі Олексійовичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сепітому олександру Миколайовичу.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної двілянки для ведення особистого селянського господарства Хаверу віталію Олексійовичу.