45 сесія 7 скликання від 17.12.2019

протокол 45 сесії від 17.12.2019

доповідь сільського голови про виконання соціаоьно- економічного розвитку за рік.

відомість поіменного голосування.

додатки зміни до доходів сільського бюджету на 2019.

звіт сільського голови про роботу сільської ради та її виконавчого комітету в 2019 році.

план діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів усфері господарської діяльності Супротивнобалківської сільської ради на 2020 рік.

рішеняя про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Бугаєву Володимиру Олександровичу.

рішення про внесення змін в рішення 24 сесії сільської ради 7 скликання від 22.11.2017. " Про надання дозволу на розробку пректу  землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам"

рішення про внесення змін до показників сільського бюджету на 2019 рік.

рішення про припинення права громадян користуватися земельними ділянками.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дерев'янку Івану Григоровичу.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Єрьоменко Лідії Іванівні.

рішення про припинення права громадян користуватися земельними ділянками Калашнику Олександру Михайловичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Калашнику Олександру Олександровичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Касапчуку Андрію Костянтиновичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Китайгорі Василю Анатолійовичу.

рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки Клованичу Івану Івановичу.

рішення про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення ( відновлення) в натурі ( на місцевості) для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівль і споруд Лахно Людмилі Василівні.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Нещемній Олені Богданівні.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Пасішній Ніні Іванівні.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Повстяному Анатолію Петровичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Повстяному Віталію Олексійовичу.

рішення про затвердження плану  роботи сесії Супротивнобалківської сільської ради на 2020 рік.

рішення про затвердження програми зайнятості Супротивнобалківської сільської ради на 2020 рік.

рішення про затвердженя плану діяльності з підготовки та затвердження проектів регуляторних актів Супротивнобалківської сільської ради на 2020 рік.

рішення про преміювання сільського голови виплату йому допомог  в 2020 році.

рішення про надання субвенції з місцевого бюджету відділу освіти Новосанжарської РДА.

рішення про надання субвенції комунальному не комерційному підприємству " Новосанжарський Центр первинної медико- санітарної допомоги.

рішення про надання субвенції Лелюхівській сільській раді на спільне утримання підрозділу місцевої пожежнлї охорони.

рішення про надання субвенції Новосанжарській селищній раді.

рішення про надання субвенції на утримання комунальної установи " Об'єднаний трудовий архів".

рішення про субвенції з місцевого бюджету сектору культури і туризму Новосанжарської РДА.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Телебзді Богдану Петровичу.

рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Телебзді Богдану Петровичу.

рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Телебзді Людмилі Олександрівні.

рішення про сільський бюджет на 2020 рік.