44 сесія від 19.11.2019

протокол 44 сесії від 19.11.2019

поіменне голосування від 19.11.2019

додатки зміни до мережі  44 сесії 19.11.2019

положення про громадське пасовище.

протокол сходки жителів с. Пасічне про громадське пасовище.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бодак А.В.

рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановленнч (відновлення) в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянкидля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарськихбудівель і споруд Бодаку В.В.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Бодаку В.В.

рішення про внесення змін до бюджету.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гулому М.В.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодоивідведення земельної ділянки Іванюк Тамарі Іванівні.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Іванюк

рішення про надання дозволу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Коваленко Я.В.
рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Коваленко В.А.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земкльної ділянки Новохатній В.П.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Озріменку Івану Григоровичу

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пасішній Ніні Іванівні

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Пасішному Валентину Григоровичу.

рішення про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Повстяній Катерині Віталіївні

рішення про затвердження технічної документації їз землеустрою щодо встановлення ( відновлення) в натурі ( місцевості) меж земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Повстяному Анатолію Петровичу.

рішення про відмову у наданні зпемельної ділянки Касапчук Ользі Василівні, яка діє від імені неповнолітнього сина Касапчука В'ячеслава Андрійовича.

рішення про відмову у наданні земельної ділянки Лимару Олександру Олександровичу.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під громадське пасовище.

рішення про припинення права громадян користуватися земельними ділянками.

рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Рою Володимиру Олександровичу.

розрахунок громадських пасовищ на тереторії Супротивнобалківської сільської ради.